Oferta pracy

Fizjoterapeuta pediatryczny – Kraków

Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terapii indywidualnej
  • Tworzenie planu terapeutycznego
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze wymagania

  • Ukończone studia fizjoterapii
  • Doświadczenie w pracy z Pacjentem
  • Prawo wykonywania zawodu oraz ubezpieczenie OC
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Samodzielność
  • Empatia
  • Punktualność
  • Mile widziana działalność gospodarcza
  • Mile widziane dodatkowe kursy dokształcające

Co oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • W pełni wypasożony gabinet z najwyższej jakości sprzętem
  • Pracę w sympatycznym, wspierającym się zespole
  • Podnoszenie kwalifikacji pracy z Pacjentem poprzez wewnętrzne szkolenia
  • Spotkania integracyjne

Chcesz dołączyć?

Wyślij nam swoje CV na adres [email protected]

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopisaniem do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji na niniejsze stanowisko, zgodnie z rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) i innymi obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych”.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY