Centrum Fizjoterapii i Osteopatii, ul. Limanowskiego 15, Kraków

Fizjoterapia dla dorosłych.

Bycie człowiekiem wiąże się z dbaniem o własne zdrowie. Można by stwierdzić, że coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na swoją kondycję fizyczną. Lekkie skręcenie nogi czy złamanie ręki nie jest błahą sprawą. Rehabilitacja schorzeń powinna być traktowana jako obowiązkowy krok przy zdrowieniu. Niestety nadal duża część społeczeństwa nie zdaje sobie z tego sprawy. Nasze Centrum Medyczne oferuje profesjonalną rehabilitację dla dorosłych w Krakowie.

ADRES

ul. Limanowskiego 15

30-551 Kraków

GODZINY PRZYJĘĆ

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 21:00

Jakimi rodzajami schorzeń się zajmujemy?

Nasza oferta obejmuje trzy rodzaje specjalizacji, za pomocą których leczymy naszych pacjentów. Jest to fizjoterapia, osteopatia oraz masaż leczniczy i relaksacyjny. Zajmujemy się rehabilitacją dla dorosłych i nie tylko. W trakcie wizyty podchodzimy do wszystkich pacjentów indywidualnie, gdyż każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpoznania oraz leczenia. Pragniemy, aby Pacjent czuł się komfortowo oraz nie bał mówić się o swoich dolegliwościach. Naszym priorytetem jest świadczenie kompleksowych usług przy wykorzystaniu najnowocześniejszych założeń fizjoterapii, osteopatii i rehabilitacji.

Rehabilitacja dla dorosłych

Rehabilitacja to część terapii, którą stawia się na równi z innymi metodami leczenia pacjenta. W naszym Centrum mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc, wpływającą na ostateczną efektywność rehabilitacji.i wyrażania siebie poprzez ekspresję ciała, a tym samym pomaga dziecku budować poczucie własnej wartości oraz pewności siebie.

Rehabilitacja osób dorosłych

Na czym polega?

Ból nie jest jedynym wyznacznikiem, który powinien kierować na rehabilitację. Warto udać się na badania profilaktycznie, aby wykluczyć ich występowanie bądź rozpocząć rehabilitację poszczególnych schorzeń jak najszybciej. Usługi naszych fizjoterapeutów obejmują szczegółowe badania, dzięki którym oprócz likwidacji uciążliwych objawów, usuwamy również przyczyny ich powstawania. Każdy leczony dostaje pakiet skutecznych ćwiczeń, które mają zapobiec nawrotowi wyleczonych dysfunkcji ciała.

Jakich schorzeń dotyczy rehabilitacja?

Niezależnie od rodzaju bólu, zdecydowanie się na rehabilitację jest dobrym rozwiązaniem. Wraz z wiekiem, każdy człowiek jest narażony na różnego rodzaju dolegliwości, które rozwijają się w wyniku specyfiki wykonywanego zawodu. Nie należy bagatelizować żadnego dyskomfortu. Nasi specjaliści oferują fachową i kompleksową pomoc, począwszy od wykonania właściwych badań, przez szczegółowe ich omówienie oraz ustalenie z Pacjentem przebiegu leczenia.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy po to, żeby pomagać. Oferujemy rehabilitację schorzeń zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Rehabilitacja to jedna z naszych specjalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia nas w naszym gabinecie. Znajdą nas Państwo w Krakowie.

FIZJOTERAPEUCI W KRAKOWIE
Fizjoterapeutka w Krakowie

Tola Duczymińska (Wierzbik)

Fizjoterapia / Terapia manualna

Agnieszka Zaleska-Czapla fizjoterapia Kraków

Agnieszka Zaleska-Czapla

Fizjoterapia / Terapia manualna

Monika Mól-Kovalczykowska fizjoterapia osteopatia

Monika Mól-Kovalczykowska

Osteopatia

Fizjoterapia uroginekologiczna / estetyczna - Kamila

Kamila Skotniczna

Fizjoterapia uroginekologiczna i estetyczna

osteopata / fizjoterapeuta / trener personalny

Michał Moskwa

Fizjoterapia / Terapia manualna

Fizjoterapia uroginekologiczna Kraków

Barbara Larwa

Fizjoterapia uroginekologiczna

Mgr Michał Lenart fizjoterapia

Michał Lenart

Fizjoterapia / Terapia Manualna

Sylwia Kiper osteopata osteopatia

Sylwia Kiper

Fizjoterapia i Osteopatia pediatryczna

REHABILITACJA / OSTEOPATIA / FizjoterapiA

 

5/5 - (na podstawie 9 ocen)